FCN West-Balaton

A keszthelyi hattrick-csapat híroldala.

Friss topikok

• h_570: Ki kellett volna állítani azt az őstulkot, aki lehentelte Vida Szilvit! Minden máshogy alakult vol... (2011.04.18. 11:08) Hazai kudarc
  • supernowa: Köszönöm! Igyekszik a gárda teljes legénysége! sok sikert a régi, jelenlegi és új csoporttagoknak ... (2011.03.10. 11:41) Ünnep a NowArénában - feljutott az FCN!

Linkblog

Magabiztos győzelem

2010.10.11. 16:03 supernowa

Csaknem 50000 néző előtt folytatta remek sorozatát az FCN, látványos játékkal 5 rúgott góllal húzta be a hétvégi bajnokit. A meccs hőse Foltin volt, aki mesterhármast szerzett.

Az előrehúzódó Zanyi találatával már a 10. percben vezetett a csapat. Újabb gólunkra érkezett válasz még az első játékrészben, így szoros eredménnyel vonultak a csapatok az öltözőbe. A 2. félidőben aztonban már nem volt kegyelem: Foltin kiütötte a vendégeket, a vendégek szépítő gólja után a végső szó is az övé volt.

FCN West-Balaton - Barbár F.C.  5-2

FCN: Hajdú - Serfőző, Csokonay, Zanyi - Brasch (Arláth 65'), Cifra, Schrebernick (Singh 69'), Rigó - Laluska, Zitzen, Foltin.

Sárga: Silverio Ciccozzi     83'

A csapat ezzel feljött a 3. helyre, 3 pont távolságra a Comets és a Real csapataitól. A következő körben kötelező a győzelem az 1 pontos Barbár ellen.